STAL NIERDZEWNA SZCZOTKOWANA

Daszek nad drzwi - nierdzewny bez maskownicy

Daszek nad drzwi - nierdzewny z maskownicą 


Daszek nad drzwi ze stali nierdzewnej


 

Dostępność :           na zamówienie

Czas realizacji :       4 - 7 tygodni

Cena :                     2 499 zł  bez maskownicy

                                2 999 zł  z maskownicą dolną 

Dostępność :           na zamówienie

Czas realizacji :       4 - 7 tygodni

Cena :                     12 900 zł  

Dostępność :           na zamówienie

Czas realizacji :       4 - 7 tygodni

Cena :                     10.900 zł  - lamele pionowe

                                11.900 zł  - lamele poziome


Nowoczesne zadaszenie drzwi zewnętrznych - indywidulne projekty z szybą 


 

G-Products zaprojektowało nowoczesne daszki nad drzwi wejściowe, które swoim eleganckim wyglądem dopełnia wizerunek całego budynku. Nie ważne czy Twój dom jest zaprojektowany w stylu nowoczesnym czy też cechuje się klasycznym wyglądem, stalowe zadaszenie drzwi doda charyzmy i eleganckiego akcentu przed samym wejściem do domu.

 

Przy wyborze zadaszenia drzwi zewnętrznych warto postawić na odpowiedni materiał. Nasza konstrukcja daszku nad wejściem wykonana jest z materiału wysokiej jakości.

 

Nasz daszek nad drzwi wejściowe to niezwykle nowoczesny element, który pomimo lekkiego wyglądu jest bardzo stabilny.

Co więcej, ochroni drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ich wymiana, nie ukrywajmy, wiąże się zawsze dużym kosztem.

 

Nasza konstrukcja zadaszenia nad drzwi zewnętrzne wykonana jest z należytą dbałością o każdy detal. Wszystko po to, żeby zadowolić najbardziej wymagającego Klienta. Wybierając daszek nad drzwi wejściowe warto postawić na jego wygląd oraz bezpieczeństwo konstrukcji. Nasze zadaszenie nad drzwi współgra zatem z elewacją domu a także aranżacją podwórka. Zadbaj o wygląd swojego otoczenia i ciesz się z każdej chwili na świeżym powietrzu!

 

Sprawdź daszek nad drzwi od G-Products oraz inne konstrukcje jak np. stelaż do huśtawku

 

 

Na życzenia Klientów wykonaliśmy także daszki z szybą. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiazaniem zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

Marzą Ci się eleganckie akcenty, które dodadzą charakteru Twojemu domowi? A może chcesz funkcjonalnego rozwiązania, które ochroni Twoje drzwi oraz zapewni komfort przed oczekiwaniem na wejście do domu podczas deszczu czy palacego słońca?

 

Jeśli tak, to daszek nierdzewny może być właśnie tym, czego szukasz!

 

Ogromną zaletą tego typu daszków jest ich trwałość i elegancja, a przy tym niezrównana funkcjonalność.

 

Wymiary 

 • 800 x 1600 mm 

 • od 200 mm do 70 mm wysokość

Wymiary  maja  idealne proporcje, zapewniajac  wystarczającą przestrzeń, aby chronić Cię przed deszczem bez zaciemniania wejścia.

 

Materiał, z którego wykonany jest ten daszek, to stal nierdzewna szczotkowana. To nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także gwarancja trwałości i długowieczności konstrukcji. Bez względu na warunki atmosferyczne, Twój daszek będzie wyglądał jak nowy przez wiele lat.

 

Dodatkowo, konstrukcja łączona nitami nierdzewnymi gwarantuje solidność i stabilność. Nie musisz się martwić o skrajne warunki atmosferyczne.

 

Do wierzchniej warstwy daszku został zamocowany kątownik, który umożliwia skierowanie wody odpadowej na lewą lub prawą stronę, w zależności od preferencji. To oznacza, że nie tylko chroni Cię przed deszczem, ale także zapobiega tworzeniu się kałuż czy błota przy wejściu.

 

Podsumowując, daszek nierdzewny to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także designerski akcent, który doda uroku Twojemu domowi. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom możesz być pewien, że będzie on spełniał swoje zadanie przez wiele lat, zachowując jednocześnie swój niepowtarzalny wygląd.

 

 

Zadaszenie nad drzwi z panelem - ścianką boczną z prawej lub lewej strony prezentuje się jako eleganckie i nowoczesne rozwiązanie - idealne do ochrony przed kapryśną pogodą zarówno drzwi jak i bywalców Twojego domu. Zadaszenie G-Products zapewnia nie tylko funkcjonalność ale także niebywałą estetykę w Twoim otoczeniu.

 

Wymiary daszku nad drzwi z pełnym bokiem:

 • 170cm szerokość

 • 215cm wysokość

 • 100 cm głębokość 

 • 15cm grubość

 

 

 

Co wyróżnia ten model zadaszenia?

 

Przede wszystkim sposób montażu daszku do ściany budynku. Daszek z panelem bocznym nie ma kontaktu z podłożem, co umożliwia indywidualne dostosowanie jego wysokości do preferencji użytkownika.

 

 


Parametry techniczne


 

 • wysoka jakość stali S355

 • spawana, użebrowana konstrukcja

 • ukryty odpływ wody - rynna z trzech stron dodatkowo zabezpieczająca przed skapującą wodą.

 • poszycie dachowe ukryte pod blachą trapezową T-14 

 • dodatkowo w zestawie znajduje się maskownica dolna

 • możliwość montażu oświetlenia LED

 

 

Ścianka boczna daszka z panelem została starannie wykonana z użebrowanej konstrukcji stalowej S355 co zapewnia jej wytrzymałość i stabilność. Proces produkcji obejmuje zarówno spawanie, jak i przykręcenie jej do górnego elementu, co wzmacnia integralność struktury i dodaje eleganckiego wykończenia całej konstrukcji. To staranne połączenie materiałów i technologii sprawia, że ścianka boczna nie tylko spełnia swoją funkcję ochronną, ale również wyróżnia się estetycznym wyglądem i solidnym wykonaniem.

 

 

Daszek z panelem bocznym  został poddany procesowi malowania proszkowego w systemie dwuskładnikowym.  Proces ten rozpoczyna się od nałożenia podkładu cynkowego, następnie nakładana jest farba nawierzchniowa w wybranym przez Klienta kolorze RAL. Dzięki temu zaawansowanemu procesowi malowania, daszek pełen lewitujący zachowuje swoje walory estetyczne i funkcjonalne przez długi czas, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno pod względem wytrzymałości, jak i atrakcyjnego wyglądu.

 

Konstrukcja zadaszenia została zaprojektowana z myślą o skutecznym odprowadzaniu wody deszczowej poprzez ukrycie odpływu wody w ściance bocznej. Ten szczególny element konstrukcji jest dyskretnie schowany, co nie tylko zachowuje estetykę daszka, ale także zapewnia jego funkcjonalność. Odprowadzenie wody odbywa się za pomocą węża gumowego, który jest umieszczony od dołu konstrukcji, co pozwala na efektywne usunięcie wody z daszka, zapobiegając ewentualnym zalewom lub uszkodzeniom spowodowanym nagromadzeniem się wody deszczowej. 

 

 

 

Zadaszenie w formie pełnej bryły to nie tylko praktyczne rozwiązanie chroniące przed opadami atmosferycznymi, ale także estetyczny dodatek do elewacji budynku, który cechuje się solidną konstrukcją i wysoką jakością wykonania.

 


Zadaszenie nad drzwi z panelem bocznym - daszek lewitujący 


 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie. 

SKLEP

► biuro@g-products.pl                       ► + 48 603 836 723


Zakup zadaszenia drzwi


 

Konstrukcja zadaszenia wykonana do samodzielnego montażu.

 

1. Skontaktuj się z nami przez formularz kontakt lub napisz na biuro@g-products.pl — co dokładnie Cię interesuje (rodzaj daszku, kolor lub dodatkowe informacje, które muszą być zawarte w zamówieniu, a są wyszczególnione na stronie produktu) oraz potrzebne dane kontaktowe do wystawienia faktury. 

 

2. Poinformuj Nas drogą mailową lub telefoniczną o wyborze koloru daszku nad drzwi oraz stanie elewacji Twojego domu.

 

3. Faktura zaliczkowa za daszek zostanie przez Nas przygotowana i przesłana do Ciebie drogą mailową.

 

4. Należy wpłacić na podany w fakturze numer bankowy zaliczkę w wysokości 60% kwoty zamówienia. 

 

5. Zadaszenie drzwi wejściowych dostępne jest na zamówienie. Czas realizacji wynosi od 4 do 7 tygodni. Wynika to z różnej dostępności materiałów oraz stanów magazynowych. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia zostaniesz o tym bezzwłocznie poinformowany drogą mailową bądź telefoniczną. 

 

6. O gotowości Twojego daszku zostaniesz poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

 

7. Kiedy Twój daszek będzie gotowy do wysyłki, otrzymasz od Nas fakturę końcową drogą mailową.

 

8. Po otrzymaniu Twojej zapłaty pozostałej kwoty zamówienia, zadaszenie drzwi wejściowych zostanie do Ciebie wysłane.

 

9. Odpowiednia spedycja dostarczy Twój daszek nad drzwi w uzgodnionym przez Nas terminie.

 

10. Pozostaje cieszyć się zakupem zadaszenia drzwi i koniecznie daj znać co myślisz o Naszym rozwiązaniu :)

 

 

 


Zadaszenie drzwi z lamelami poziomymi / pionowymi


 

ZAKUPY

MENU

ADRES

G-Products Bartosz Góral

Sarnówka 1B

63-900 Sarnówka

 

tel. +48 603836723

biuro@g-products.pl

 

NIP: 6991948593

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Gotowe daszki nad drzwi są zapakowane i wysyłane do samodzielnego montażu przez Klienta (możliwość wyceny montażu w zależności od lokalizacji)

 

Instrukcja montażu daszku nad drzwi wejściowych jest wysłana wraz z zamówionym zadaszeniem

 

Sposób montażu daszku nad wejście jest dobierany i dostosowany w zależności od Twojego stanu elewacji. Do wyboru elementy:

 

 - tuleje dystansowe, w przypadku istniejącej już elewacji domu,

 - wspawane wsporniki do dachu oraz drabinki pod wymiar, w   przypadku gdy prace nad ociepleniem budynku jeszcze się nie zakończyły.

Odprowadzenie wody z rynny zadaszenia daszku, odbywa się przez gumowy wąż, umiejscowiony w profilu pionowym przednim lameli.

W ten sposób woda zostaje odprowadzana poza konstrukcję zadaszenia. Zastosowany przez nas system odpływowy z daszku gwarantuje prawidłowy jej wypływ.

Wymiary daszku nad wejściem do domu wynoszą :

 

- 240 cm wysokość

- 170 cm szerokość

- 105 cm głębokość

 

Konstrukcja dachu  jest w pełni użebrowana solidnymi wspornikami stalowymi

 

Do konstrukcji zadaszenia przykręcane jest poszyciePokrycie daszka wykonane jest z  blachy trapezowej T-14

 

 

Drabinka boczna jest szczelnie spawana, wykonana z elementów: profili głównych 100 x 50 mm i lameli 40 x 40 mm w przypadku lameli pionowej lub 10 x 40 mm w przypadku lameli poziomej.  

 

 

Konstrukcja nowoczesnego zadaszenia wejścia jest uszczelnionamalowana proszkowo w systemie dwuwarstwowym na wybrany kolor.

 


Zadaszenia i daszki nad drzwi wejściowe


 

Zadaszenie wejścia do domu - z pozoru prosta konstrukcja, którą docenisz jak tylko pojawi się przed drzwiami wejściowymi zewnętrznymi :)

 

Nie jeden z nas zmókł tuż przed przekroczeniem progu do domu z siatkami pełnymi zakupów, niecierpliwiący się goście, którzy oczekują w deszczu zanim dobiegniesz do drzwi, czy zawieruszone klucze w torebce podczas sypiącego śniegu - sytuacje z którymi każdy z nas miał do czynienia. Czy warto zatem zapewnić sobie osłonę i zwiększyć własny komfort poprzez zadaszenie drzwi wejściowych? Oczywiście, że tak! Korzyści zadaszenia nad drzwi jest o wiele więcej. 

 

Zadaszenie nad drzwi zewnętrzne chroni także same drzwi wejściowe od m.in. wyblaknięcie przez słońce czy wilgoć, która niesie za sobą  deszcz oraz śnieg.

 

W naszej ofercie możesz znaleźć